TECHNICKÁ ANALÝZA WEBU

TECHNICKÁ ANALÝZA WEBU (ON PAGE - SEO ANALÝZA) JE HLOUBKOVÁ KONTROLA, KTERÁ SE ZAMĚŘUJE NA SAMOTNOU WEBOVOU STRÁNKU.

Zaobírá se takovými faktory na webu, které mají vliv na optimalizaci pro vyhledávače takzvanými seo signály. Aby se webové stránky mohli umístit ve fulltextových vyhledávačích, měli by splňovat tři určité faktory.

ZAMĚŘENÍ TECHNICKÉ ANALÝZY 

Technická seo analýza se zaměřuje především na 3 faktory:

  • TECHNICKÉ ŘEŠENÍ

  • OBSAHOVÉ ŘEŠENÍ

  • KÓDOVÉ ŘEŠENÍ

  • K použití technické SEO analýzy používáme širokou škálu analytických nástrojů a taktéž manuální kontrolu jednotlivých faktorů na webové stránce.

  • Technická SEO analýza obsahuje zhodnocení všech důležitých on-page faktorů - například: návrhy na řešení nedostatků na webu.

Mezi základní a zároveň nejdůležitější on-page faktory patří: titulek a popisek, text s klíčovými slovy, struktura webu a nastavení H1 - H6 nadpisů, meta tagy. Existuje i řada dalších kategorií, které pod on-page faktory spadají a jsou rovněž důležité. Například: Název domény, který v ideálním případě odpovídá obsahu na webové stránce, URL adresa stránek a podstránek webu, rychlost načítání webu, duplicitní obsah na webu, optimalizace pro mobily - responzivní design, struktura a správná navigace v rámci webu - vnitřní odkazy pro orientaci zákazníka a spousty dalších faktorů. Může jich být desítky až stovky dalších.

modré pozadí

PREFERUJETE TELEFONICKÝ KONTAKT?

modré pozadí

KONTAKT PŘES FORMULÁŘ

modré pozadí

NEBO NÁM NAPIŠTE NA EMAIL

Webovky levně
  • Facebook

Vinařská 458/1, Praha 7, 170 00 - Holešovice

Tel: 731 248 486

IČO: 88861724

E-mail: allinwebservice.kontakt@email.cz