Zabezpečíme váše webové stránky a uchráníme citlivé data vás i vašich zákazníků

https11-compressor.jpg

Šifrovaný přenos


Ochrana přenosu příchozích i odchozích dat a bezpečné platby kartou

Ověření stránek


Certifikát dokládá vlastníka domény a správce webu tím zvyšuje důvěryhodnost

Ikona zámku


Uživatelé vidí že mají jistotu, že stránka je zabezpečená

Lepší SEO


Vaše web stránky se budou zobrazovat výš ve vyhledáváčích

Jistota komunikace


Jedinečný klíč chrání veškerou komunikaci mezi vámi a zákazníkem

pngfind.com-secure-payment-png-5450362.p

Vaše stránky SSL certifikát potřebují. Ptáte se proč? Svět internetu se neustále vyvíjí a s vývojem jde ruku v ruce i zabezpečení a ochrana osobních údajů, v posledních měsících hojně zmiňovaná v souvislosti se zkratkou GDPR = Obecné nařízení o ochraně osobních údajů. Již několik tisíc stránek bylo penalizováno, nebo dostalo pokutu za to že GDPR nedodrželo. Také hackerských útoků každým rokem přibývá ať už DDoS metodou či jinou. V neposlední řadě je bez SSL ohroženo i vaše SEO.

SSL / HTTPS není jen zabezpečení, ale i soukromí uživatelů na vašem webu

Je SSL/HTTPS vrstva jen k ochraně? Odpověď zní NE. Už v roce 2014 se světové vyhledávače jako Google, nebo Bing oznámily že weby využívající HTTPS a SSL získají bodíky v SEO navíc. Zdůvodnili to tím, že podle testů v roce 2014 vycházeli weby používající tento typ zabezpečení komunikaci jako „lepší“. Zpočátku SSL přidávalo webům opravdu jen několik bodíků na SEO. Toto se ale hodně rychle změnilo v roce 2016, kdy SSL a HTTPS nabralo na síle a ve výsledku bylo zjištěno že SSL je nezbytnou součástí každého webu. V roce 2018 a 2019 Google jasně řekl, že weby které nebudou mít SSL protokol, nepůjdou se SEO optimalizací nikdy nahoru a dokonce se nechal slyšet, že v budoucnu takové weby bude penalizovat.


I internetové prohlížeče jako Safari, Firefox, nebo Google Chrome začali zákazníky upozorňovat na weby které SSL / HTTPS certifikát nemají a velké procento návštěvníků, neboli potencionálních návštěvníků z takových webů odchazí.


SSL certifikát je dnes silná zbraň kterou potřebuje váš web a to nejen v ohledu ochrany dat, ale i po stránce SEO optimalizace.

A protože All In Web Service za vás hlídá všechny takové požadavky a trendy, přinášíme vám dnes důležité zprávy o SSL/HTTPS certifikátu, který slouží k ochraně přenášených dat vás i vašeho zákazníka který brouzdá po vašem webu. SSL certifikát pro vás také nainstalujeme nebo vašemu IT, který spravuje váš web vygenerujeme SSL klíč který vám zašleme. Klíče nakupujeme od americké společností Comodo Security, nebo od Sectigo Security, které nás udělali autorizovanými prodejci v České Republice. SSL klíče které prodáváme jsou na velmi vysoké zabezpečovací úrovni a sežene vám je levně.

SSL-AWS.jpg
download.png
pngfind.com-payment-options-png-4881268.