20_edited.jpg
PPC REKLAMA
Z vlastní zkušenosti můžeme upřímně sdělit, že zákazník už nevěří že by mohl dostat kvalitní internetovou reklamu, protože již několikrát narazil na špatné zkušenosti u naší konkurence. Byl buď okraden nebo reklama nebyla efektivní.
Díky jejich neschopnosti tak špatné zkušeností v oblasti internetu vrhají špatné světlo i na nás, protože nás zákazník hází do stejného pytle.

Nechte nám ukázat Vám že my reklamu umíme. Analýza reklamy zdarma a první měsíc také.
aws-ppc.jpg
backright3.jpg

Efektivní PPC reklama

pro vyhledávače

Jedna z nejefektivnějších forem reklamy v digitálním marketingu je PPC reklama (zkratka: Pay-per-click).

Tedy, správně nastavená PPC reklama. Bez takové reklamy si ve vyhledávačích ani neškrtnete. Nechte si ji nastavit efektivně někým, kdo tomu rozumí – v All In Web Service Vám do 4 dnů od zadání vytvoříme a nastavíme výkonové PPC reklamy pro vyhledávače napříč reklamními systémy Google Ads a Sklik.

 

Přivedeme na Váš web relevantní zákazníky se zájmem o Váš produkt nebo službu. 

backright3.jpg

Kdo je vidět, prodává

google-2020.png

Patříme mezi 10 klíčových agentur v České Republice, které podle společnosti Google splňují nejpřísnější kritéria na kvalitu poskytovaných služeb a na růst spravovaných reklamních investic.

  • Jsme autoritou v oblasti PPC reklamy – víme že reklamu děláme správně. Každému zákazníkovy uděláme zdarma analýzu a navíc od nás obdrží jeden měsíc zdarma za zprostředkování PPC reklamy. Můžete nás tedy vyzkoušet kompletně zdarma.

  • PPC kampaně spravujeme přes 17 let, včetně sledování nejnovějších trendů a díky tomu víme jak v tom chodit - kde jít po špičkách a kde do toho naopak šlápnout naplno.

  • Vaší kampani se bude po celou dobu věnovat speciálně přidělený technik, který bude o Vaší PPC reklamě přehled a můžete s ním kdykoliv cokoliv probrat.

  • Připravíme důkladnou analýzu klíčových slov které budou relevantní pro Váš obor podnikání a porovnáme metriky (cena, hledanost, konkurence), na jejichž základě doporučíme ta klíčová slova, která pro Vás budou zisková.

  • Kampaň pravidelně spravujeme a optimalizujeme, čímž snižujeme cenu za proklik a zároveň zvyšujeme konverze (poptávky nebo prodeje v e-shopu). Díky naší profesionální správě bude Vaše kampaň maximálně efektivní a zisková.

businesspeople-working-finance-accounting-analyze-financi.jpg
backg.png
Potřebujete webové stránky nebo jiné marketingové služby?