Vývoj Mobilních Aplikací | AWS

PLÁN, KONCEPT A PRIORITIZACE
 

Pomůžeme vám s plánováním a konceptem ještě před tím, než začne samotný vývoj mobilní aplikace.
Společně vytvoříme projektový plán a určíme priority a funkce vaší mobilní aplikace.


 

TEST UŽIVATELSKÉHO ROZHRANÍ
 

Nám se návrh nové aplikace líbí, ale co si myslí ostatní uživatelé? Před začátkem samotného vývoje aplikace testujeme zmiňovaný prototyp na reálných uživatelích, kteří aplikaci užívají, nebo již užili. Zpracováváme jejich zpětnou vazbu.

 

PROTOTYP APLIKACE A JEJÍ DESIGN
 

Není lepšího pocitu, než vidět jak se nápad mění ve skutečnost. Ve fázi prototypu připravíme design mobilní aplikace a samotný interaktivní prototyp tak, aby bylo vše promyšlené, než začne vývoj vaší appky.

 

KONTROLA KVALITY A MANAGEMENT
 

Zaměřujeme se na detaily, a proto musí být vaše mobilní aplikace perfektní v každém detailu. Proto je tester vždy zařazen ve vývojářském týmu a to od začátku až do konce. Testujeme od přípravy projektu, až do publikace vaší aplikace v obchodech iOS a Google Store.

 

VÝVOJE MOBILNÍ APLIKACE
 

Toto je jedna z nejpodstatnějších fází. Tvorba mobilní aplikace v rukou vývojářů změní model prototypu na funkční software. Front-end a back-end mobilní aplikace je vytvořen pomocí nejnovějších technologií včetně zabezpečení.

 

SPUŠTĚNÍ APLIKACE, ROZVOJ A JEJÍ PODPORA
 

Spuštění samotné mobilní aplikace je jen začátek. Stavíme na dlouhodobé spolupráci a zpětné vazbě zákazníka. Proto jsme tu pro vás a poskytujeme vám podporu, pomáháme s provozem aplikace a dalším vývojem kolem ní.
 

Sitemap

Webovky levně

Vinařská 458/1, Praha 7, 170 00 - Holešovice

Tel: 731 248 486

IČO: 88861724

E-mail: contact@allinwebservice.com

  • Facebook
All In Web Service