Vývoj Mobilních Aplikací

mobilní aplikace
aplikace do mobilu

Vytvoříme vám vlastní mobilní aplikaci a vy tak předběhnete konkurenci.

tvorba mobilních aplikací

Jsme zkušený tým designérů a vývojářů. Nabízíme vývoj mobilních aplikací na zakázku. Můžeme vám pomoci s vaší aplikací od prototypu a koncepce, až po její oficiální spuštění v obchodech iOS a Google Play.

tvorba aplikací
tvorba aplikací pro android

PLÁN, KONCEPT A PRIORITIZACE
 

Pomůžeme vám s plánováním a konceptem ještě před tím, než začne samotný vývoj mobilní aplikace.
Společně vytvoříme projektový plán a určíme priority a funkce vaší mobilní aplikace.


 

TEST UŽIVATELSKÉHO ROZHRANÍ
 

Nám se návrh nové aplikace líbí, ale co si myslí ostatní uživatelé? Před začátkem samotného vývoje aplikace testujeme zmiňovaný prototyp na reálných uživatelích, kteří aplikaci užívají, nebo již užili. Zpracováváme jejich zpětnou vazbu.

 

PROTOTYP APLIKACE A JEJÍ DESIGN
 

Není lepšího pocitu, než vidět jak se nápad mění ve skutečnost. Ve fázi prototypu připravíme design mobilní aplikace a samotný interaktivní prototyp tak, aby bylo vše promyšlené, než začne vývoj vaší appky.

 

KONTROLA KVALITY A MANAGEMENT
 

Zaměřujeme se na detaily, a proto musí být vaše mobilní aplikace perfektní v každém detailu. Proto je tester vždy zařazen ve vývojářském týmu a to od začátku až do konce. Testujeme od přípravy projektu, až do publikace vaší aplikace v obchodech iOS a Google Store.

 

VÝVOJE MOBILNÍ APLIKACE
 

Toto je jedna z nejpodstatnějších fází. Tvorba mobilní aplikace v rukou vývojářů změní model prototypu na funkční software. Front-end a back-end mobilní aplikace je vytvořen pomocí nejnovějších technologií včetně zabezpečení.

 

SPUŠTĚNÍ APLIKACE, ROZVOJ A JEJÍ PODPORA
 

Spuštění samotné mobilní aplikace je jen začátek. Stavíme na dlouhodobé spolupráci a zpětné vazbě zákazníka. Proto jsme tu pro vás a poskytujeme vám podporu, pomáháme s provozem aplikace a dalším vývojem kolem ní.
 

mobil

Řízení projektu

Chceme být maximálně flexibilní, ale zároveň si být jistí výsledkem. Proto vývoj mobilních aplikací kombinuje klasické projektové řízení i agilní metodiky.

Kontrola kvality a vývojářů

Dobře víme, jak důležité jsou detaily pro váš byznys. Proto je kontrola kvality zásadní pro vývoj aplikací a jde o jeden z principů, na kterých stojí náš proces.

Otevřenost


Věříme, že k úspěšnému projektu vede jen naprostá otevřenost včetně komunikace. 
Proto s našimi klienty budujeme dlouhodobá partnerství. Naše tvorba mobilních aplikací je transparentní a otevřená.

ZAUJALA VÁS NAŠE TVORBA MOBILNÍCH APLIKACÍ?

RÁDI VYTVOŘÍME APLIKACI I VÁM

aplikace na mobil