HOSTING A SLUŽBY KOLEM

domény- Hosting je velmi důležitý základ pro chod každého webu.
- Neomezujeme chod webových stránek na našem hostingu.
- Poskytujeme neomezený datový tok, ať už pro příjem, nebo odesílaní síťových packetů. V případě poškození nebo výpadku serveru
a nedostupnosti na vaše webové stránky, je sekundární server automaticky informován, následně přesměrován a přebírá zodpovědnost na sebe.
- Vaše web stránky tedy fungují 365 dní v roce. Instalace a nákup domény je u nás
ZDARMA.

Neomezený HostingInstalace šifrovacího SSL certifikátu je dnes nutností i pro kvalitní SEO optimalizaci, jelikož zabezpečené SSL weby dostávají přednost před weby standardními, tedy nezabezpečenými.
Co je SSL ve zkratce? Je to bezpečnostní šifrovací certifikát, který nainstalujeme na váš web a ten jako klient, komunikuje se serverem a dohlíží na šifrovaný - bezpečný přenos dat. Nemůže se tedy stát, že útočník zcizí například data o kreditní kartě, kterou zadá váš zákazník prostřednictvím formuláře na vašem webu nebo e-shopu. 

Zabezpečení SSL/HTTPS


Možná Vás překvapí, jak obrovskou a kouzelnou moc, má těch pár písmenek Vaší WWW.domény.CZ.
Doména může Váš projekt vyzdvihnout stejně jako pohřbít a právě proto si zaslouží plnou a bdělou pozornost.
U nás v
All In Web Service Vám s výběrem domény pomůžeme a nasměrujeme jí správným směrem.

Doména

Vaše doména je webová adresa, tedy WWW, kterou musí člověk (např: Váš budoucí zákazník) napsat do vyhledávače (Seznam, Google), nebo kliknout na Váš WWW odkaz (link, hyperlink), aby mohl navštívit Vaše webové stránky.

Představte si to normálně hmatatelně… Doména WWW je jako adresa domu. Web, internetové čili webové stránky si představte jako dům samotný.

webovky zdarma

Cena za doménu se ve většině případů dá koupit za cca 175,- Kč na rok.
Registrátorů existuje spousta a ceny domén mají dokonce různé. Nákup funguje jako nákup v běžném eshopu – registrujete se, objednáte doménu (pokud je volná a to Vám systém ihned ukáže) a zaplatíte (převodem, kartou..).


U nás dostanete doménu
zdarma.