Často kladené otázky (FAQ)

Jak požádat o vytvoření nových webových stránek?


Pokud máte zájem o vytvoření webových stránek, stačí nám dát vědět přes KONTAKTNÍ formulář v sekci KONTAKT. Případně nám můžete napsat na náš email: allinwebservice.kontakt@email.cz
Kolik mě bude stát vytvoření webové stránky?


1. Vytvoření webové stránky vás nebude stát ani korunu. 2. My vám vaše webové stránky spravujeme pouze za měsíční poplatek. 3. Měsíční poplatek se bude odvíjet od náročnosti webu a na následné domluvě.
Za jak dlouho splníte můj požadavek ohledně změn na webu? (Přidání produktu, obrázků, textů atd...)


Většinou do 48h. O případných změnách a časových detailech Vám dáme vědět v rámci emailu.
Platím něco za vytvoření návrhu webových stránek?


Za vytvoření návrhu webových stránek nic neplatíte. Začnete platit měsíční paušál až v případě, že jste maximálně spokojeni s tím, co jsme pro vás navrhli/vytvořili. V případě, že nejste spokojeni ani s jedním naším návrhem, můžete si navrhnout web přímo sami. Za nějakou symbolickou cenu. Vše je na domluvě.
Budu moci své stránky sám ovládat?


Ne. Náš systém je stavěný i na správě webu. Na vaší žádost uděláme jakoukoli práci nám zadáte, a za kterou neplatíte nic navíc. Správa webu je již zahrnuta v měsíčních paušálu. U nás za vás pracují naši webmasteři, kteří změny provádějí na základě vaší žádosti.
Je možné si nechat vytvořit webové stránky v jiném jazyce nebo pro jinou zemi?


Ano. Naše firma je mezinárodní. Naši webmasteři z domény allinwebservice.com se věnují zahraničním webům.
Mám od vás zřízený nový web, ale ve vyhledávačích nejsem k nalezení. Co s tím?


Náš team musí nejdříve sestavit klíčová slova vhodná pro vaše webové stránky. Na základě toho musí udělat analýzu a vytvořit obsah. A až je toto vše hotové, tak uděláme indexaci webu do známých prohlížečů - například: seznam, google, centrum a další. Prohlížečům může trvat zpravidla až 90 dnů, než se stránky propíší na servery.
Mohli bychom od vás využít pouze službu SEO optimalizace?


Ano, určitě můžete. Ne jen že tvoříme webové stránky, ale děláme i samostatné služby. Což znamená, že pokud máte pouze zájem o SEO a chcete dostat váš web na horní pozice ve vyhledávačích, tak i s tímto jsme vám ochotni za rozumnou cenu pomoci.
Jaká je doba realizace?


Záleží na rozsahu a typu webových stránek. Většinou v rozmezí 7-14 dnů. Například: Pokud se jedná o jednoduché informační stránky, tak je to kratší čas než u eshopů nebo stránek s velkým množstvím filtrování. Často záleží i na klientovi, jak rychle nám dodá potřebné podklady (jako fotografie, loga, texty atd.) O přibližné délce vás budeme po vyhodnocení vašich požadavků informovat.
Jste schopni nám vytvořit i logo, firemní letáky nebo plakáty?


Ano. Máme v teamu i šikovného grafika, který je schopný vytvořit loga, firemní letáky, plakáty a jiné grafické návrhy přesně podle vašich představ.
Můžeme vás kontaktovat, ikdyž chceme jen poradit?


Samozřejmě. Kdykoli vám rádi se vším poradíme. Nebojte se zeptat.
Zajistíte, aby moje stránky byly na internetu vidět?


Ano, samozřejmě. S kvalitním webem přichází i kvalitní SEO optimalizace, kterou pro vás s našim teamem připravíme. Najdeme vám nejvyhledávanější klíčová slova, zaměříme se na vaší cílovou skupinu zákazníků a sortiment. Dále vás registrujeme do vyhledávačů a firemních katalogů, kvůli zpětným odkazům a snadnému nalezení vašich stránek ze strany vašich cílových zákazníků.